W miniony weekend na ośmiu boiskach w województwie, rozgrywane były spotkania osiemnastej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej. Poniżej zapraszamy Państwa na krótkie podsumowanie tego co wydarzyło się w tej serii gier.

Stal Szczecin - Iskra Golczewo 2:2

W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Adama Paliwody podejmowali na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witkiewicza, trzęcią drużynę tabeli, Iskrę Golczewo. Goście wyszli na prowadzenie po golu Prawuckiego w 32 minucie spotkania. Następnie trafienia Damiana Klowana z rzutu karnego oraz Eryka Krasińskiego, dały prowadzenie Stalówce, 2:1. Niestety gościom udało się zdobyć gola dającego remis, w 90 minucie spotkania. Dzięki temu remisowi Stalówka powiększyła przewagę nad ostatnim Światowidem do dwóch punktów oraz zrównała się punktami z czternastym Sokołem Pyrzyce.

Iskierka Szczecin - Jeziorak Szczecin 2:2

W spotkaniu inaugurującym tą serię spotkań, w Derbach Szczecina zmierzyły się ze sobą druga w tabeli Iskierka z siódmym Jeziorakiem. Gospodarze objęli prowadzenie po golu Zagrodnego w 20 minucie spotkania. Taki wynik nie utrzymał się jednak zbyt długo po tym jak minutę później do wyrównania doprowadził Chodorowski. Goście wyszli na prowadzenie w 65 minucie po golu Olejnika, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2 po tym jak do wyrównania w 74 minucie doprowadził Tarnowski.

Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście 2:3

Ciekawie było również w Babinku gdzie miejscowe Ogniwo podejmowało lidera tabeli, Flotę Świnoujście. W 20 minucie prowadzenie gościom dał Grzegorz Skwara i gdy sześć minut później wynik podwyższył Damian Mosiądz, wydawało się, że Wyspiarzy czeka kolejne łatwe zwycięstwo. Nic bardziej mylnego. Po zmianie stron w ciągu pięciu minut dwukrotnie do bramki trafił Grzegorz Kaniecki czym wprawił w ekstazę miejscową publiczność, wynik brzmiał, 2:2. Ostatnie słowo należało jednak do gości, decydujący cios zadał w 66 minucie Dominik Kierkiewicz, zapewniając Flocie trzeci komplet punktów w tej rundzie.