UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Klub Sportowy Stal Szczecin pragnie poinformować o osiągnięciu porozumienia z trenerem Andrzejem Tychowskim. Po wygaśnięciu kontraktu z trzecioligowym Świtem Szczecin, trener Tychowski zdecydował się podjąć pracy w naszym klubie i będzie trenerem seniorów Stalówki. Kontrakt został podpisany na trzy lata. Oprócz bycia szkoleniowcem pierwszej drużyny, trener Tychowski będzie również pełnił funkcję trenera koordynatora grup młodzieżowych.

Trener Tychowski posiada licencję trenerską UEFA A. Przez ostatnie trzy sezony pełnił funkcję trenera pierwszego zespołu w Świcie Szczecin. W swoim trenerskim CV posiada również takie kluby jak: Pogoń II Szczecin, Akademia Piłkarska Pogoni Szczecin, Chemik Police, Hutnik Szczecin oraz Mierzynianka Mierzyn.

Chciałbym podziękować Mariuszowi Kotkowskiemu za zaufanie. Rozpoczynam pracę w Stali z ambicją, która mam nadzieję, będzie charakteryzowała każdy zespół z klubowej hierarchii. Zrobię wszystko, aby na nowy obiekt Stalówki przy Kresowej przychodziło wielu kibiców, tak jak miało to miejsce w bogatej historii tego zasłużonego dla Szczecina klubu. Jestem świadomy ogromu pracy, który mnie czeka, ale wiem, że z ludźmi, którzy pracują w klubie wszystko jest możliwe.

Serdecznie witamy trenerze w Stalowej Rodzinie, życzymy dużo sukcesów w pracy z pierwszym zespołem jak i w koordynowaniu pracy z młodzieżą. Powodzenia!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o