UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Mniej więcej do połowy rozgrywek rundy rewanżowej zbliżają się zawodnicy w Szczecińskiej Klasie Okręgowej. W najbliższy weekend zostanie rozegrana bowiem ósma kolejka rundy wiosennej. Na inaugurację tej serii gier, pierwszy zespół Stali Szczecin podejmować będzie przy Bandurskiego zespół Zorzy Dobrzany. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę tj. 27 kwietnia o godzinie 11:00.

Nasi najbliżsi rywala zajmują obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli. W dwudziestu jeden rozegranych meczach, Zorza zdobyła trzydzieści siedem punktów. Dwadzieścia dwa z nich zostały zdobyte przed własną publicznością, zaś piętnaście w delegacjach. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, zespół z Dobrzan jest do tej pory bezkompromisowy. Na jedenaście rozegranych meczów Zorza pięciokrotnie zwyciężała, zaś sześciokrotnie schodziła z boiska pokonana. Na wiosnę zespół z Dobrzan zdobył trzynaście punktów z czego aż dziesięć przed własną publicznością. Pozostałe trzy punkty to wyjazdowe zwycięstwo ze Światowidem 63 Łobez. W ostatniej kolejce Zorza zremisowała u siebie z Ogniwem Babinek, 1:1.

Nasza drużyna po serii siedmiu meczów bez porażki na wiosnę wskoczyła na jedenaste miejsce w tabeli. Cztery zwycięstwa i trzy remisy dały naszej drużynie piętnaście punktów co w połączeniu z dorobkiem z jesieni daje dwadzieścia trzy oczka. Punktowanie naszej drużyny rozkłada się mniej więcej po równo, dwanaście oczek zostało zdobyte przed własną publicznością, zaś jedenaście na wyjazdach. Warto jednak zwrócić uwagę, że przy Bandurskiego szczecinianie zwyciężali dwukrotnie, zaś na wyjeździe trzy razy. Tydzień temu Stalówka pokonała na wyjeździe Osadnika Myślibórz 2:0 po golach Gracjana Sylwestrzaka oraz Adama Bogacza. W rundzie jesiennej w bezpośrednim starciu między Zorzą a Stalą padł wynik 3:2 dla gospodarzy, czy naszej drużynie uda się zrewanżować? Serdecznie zapraszamy w sobotnie przedpołudnie na stadion przy ulicy Bandurskiego!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o