UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Na ośmiu meczach bez porażki zakończyła się wiosenna passa pierwszego zespołu Stali Szczecin. W ostatniej kolejce nasza drużyna uległa na wyjeździe Piastowi Chociwel 2:0. Przed nami już jednak dwudziesta piąta seria gier w Szczecińskiej Klasie Okręgowej a w niej do Szczecina przyjedzie jeden z pretendentów do awansu. W sobotę tj. 11 maja przy Bandurskiego dojdzie do rywalizacji Stali Szczecin z Białymi Sądów. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Biali Sądów to drużyna, która zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Zawodnicy z Sądowa w dwudziestu czterech meczach zgromadzili na swoim koncie czterdzieści dziewięć punktów i do drugiej w tabeli Iskierki Szczecin tracą obecnie dwa punkty. Na obecny bilans drużyny Białych składa się piętnaście zwycięstw, cztery remisy oraz cztery porażki. Jeżeli chodzi o zdobycze bramkowe to są to pięćdziesiat trzy bramki strzelone oraz trzydzieści dwie stracone. Nieco lepiej drużyna ta punktuje na własnym boisku gdzie zdobyła dwadzieścia siedem oczek, dwadzieścia dwa zaś zostały zdobyte w delegacjach. W rundzie wiosennej zespół z Sądowa podobnie jak Stalówka odniósł pięć zwycięstw, trzykrotnie remisował oraz raz schodził z boiska pokonany. W poprzedniej kolejce pokonali na własnym obiekcie zespół Ogniwa Babinek, 7:1.

Jak wspomnieliśmy przed chwilą, Stalówka na wiosnę zdobyła również osiemnaście punktów co łącznie z wiosną daje naszeh drużynie dwadzieścia sześć oczek i jedenaste miejsce w ligowej tabeli ze stratą zaledwie trzech oczek do ósmego Piasta Chociwel. Łączny bilans Stalówki to sześć zwycięstw, osiem remisów oraz dziesięc porażek i bilans bramkowy 34-41. Nasza drużyna podobnie jak jej sobotni rywal nieco lepiej punktuje przed własną publicznością gdzie zdobyliśmy piętnaście oczek po trzech zwycięstwach, sześciu remisach oraz trzech porażkach. W pierwszym meczu w Sądowie górą byli gospodarze, którzy pokonali Stalówkę, 3:0. Miejmy nadzieję, że tym razem naszej drużynie uda się zrewanżować i trzy punkty pozostaną przy Bandurskiego. Początek sobotniej rywalizacji o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o