Zwycięstwo w ostatnim meczu u siebie. Stal – Piast 3:1 (1:1)

Zwycięstwem pożegnali się z własnymi kibicami podopieczni Tomasza Jechny. Jest to czwarty kolejny mecz bez porażki. Dziesięć zdobytych punktów i awans na piąte miejsce w tabeli to osiągnięcie Stalówki w ostatnim miesiącu.

Stal Szczecin – Piast Chociwel 3:1 (1:1)

Bramki: Samobójcza, Malczewski, Ceglarek

Skład: Jarząbek – Wis, Bogacz, Cydzik. Woźniak(86’ Grązka) – Malczewski(90’ Mikołaj Waszak), Maciej Dochniak, Ceglarek, Pyś, Witczak(62’ Kowalski) – Sypuła

Pierwsza bramka spotkania padła w 26 minucie. Po dośrodkowaniu z lewej strony pola karnego piłka trafiła do Konrada Pysia, ten po przyjęciu piłki szykował się do oddania strzału, ale wyręczył go obrońca, który skierował piłkę do własnej bramki z jedenastu metrów, 1:0. Goście wyrównali w 38 minucie kiedy to Kwiatkowski zdołał pokonać Jarząbka i na przerwę obie ekipy schodziły z wynikiem, 1:1.

Stalówka wyszła na prowadzenie w 78 minucie spotkania. Na strzał z dwudziestu pięciu metrów zdecydował się Bartłomiej Malczewski, piłka skozłowała tuż przed bramkarzem i wpadła w prawy dolny róg bramki Piasta. Gospodarze poszli za ciosem i już pięć minut później podwyższyli wynik. Strzał Konrada Pysia z najbliższej odległości dobił Dominik Ceglarek i ustalił wynik meczu na 3:1 dla drużyny z Bandurskiego.